side-area-logo
Restoranai

Restoranas „Stikliai“ yra sukaupęs daugiau nei 25 metų patirtį aptarnauti restorane vykstančius bei išvažiuojamuosius renginius, aukščiausio rango valstybinius oficialius priėmimus, banketus, vestuves, įmonių renginius, šventinius pusryčius, pietus bei vakarienes.

Pagrindinis restoranas

Restoranas „Stikliai” šalyje ir už jos ribų garsėja puikiu maistu, aukšta aptarnavimo kultūra bei įspūdinga ir malonia atmosfera. Jis yra uždarame sode po stiklo kupolu, pilnas romantiškos atmosferos tarp visuomet žaliuojančių augalų ir žvakių šviesų.

Restoranas yra suprojektuotas architektės Anne Toulous (Prancūzija).
 • team image
 • team image
 • team image
 • team image
 • team image

Stiklių restoranas siūlo puikius virtuvės šefo Lino Bražinsko gaminamus patiekalus. Tai yra gerai žinomas šefas, ne kartą stažavęsis Prancūzijoje, Ispanijoje ir Italijoje.
Šiuo metu jis vadovauja restorano 16 virėjų komandai, kuri sėkmingai aptarnauja viešbučio svečius, įvairias konferencijas ir pobūvius, vestuvių puotas bei organizuoja maitinimą užsakovų pageidaujamose vietose. Jau daugelį metų jis ruošia įvairius priėmimus oficialiems valstybės svečiams bei aukščiausio rango politikams.

Restorano salė talpina:
– iki 80 svečių banketo stiliumi;
– Iki 150 svečių furšeto stiliumi;
– Iki 50 teatro stiliumi.
– Mūsų stalų dydžiai nuo 2 iki 24 vietų.
Vyno rūsys – vyno kortos puikiems vynams bei privačioms degustacijoms.
Banketinė salė

Restoranas „Stikliai“ yra sukaupęs daugiau nei 25 metų patirtį aptarnauti restorane vykstančius bei išvažiuojamuosius renginius, aukščiausio rango valstybinius oficialius priėmimus, banketus, vestuves, įmonių renginius, šventinius pusryčius, pietus bei vakarienes.

 • team image
 • team image
 • team image

Ši restorano salė skirta Jūsų privatiems pobūviams, vakarams su artimais draugais, kolegomis ar šeimos nariais, taip pat konferencijoms. Specialiai įrengta salė suteiks jaukumo bei išskirtinumo bet kuriai šventei ir paslėps nuo pašalinių akių.

-90 kv. m. salė su išėjimu į terasą ir žiemos sodą;
-Talpinanti iki 70 svečių; banketinei vakarienei – iki 30 svečių;
-jauki ir prabangi salė su klasikinio stiliaus baldais bei meno kūriniais;
-lengvai transformuojama į banketo, furšeto ar konferencinio stiliaus salę.
Pusryčių salė

Atraskite savo kasdieninius ritualus, praskaidrinančius dieną.
Vienas iš geriausių momentų, garantuojančių puikią dienos pradžią – gardūs ir sotūs pusryčiai.

Jauki ir prabangi salė su klasikinio stiliaus baldais bei meno kūriniais;
Išėjimu į terasą ir žiemos sodą.
Pusryčiai: nuo 7 iki 10.30 val.
Kaina – 26 EUR/asm.
Stikliai aludė

Puiki vieta surengti pobūvius, pietus ar vakarienę grupei žmonių. Drauge su Aludės vadybininku ir virtuvės šefu Jūs galėsite smulkiai aptarti planuojamą renginį ir suderinti visas detales. Jie tikrai pasistengs viską organizuoti pagal Jūsų norus ir reikalavimus. Valgiaraščių pasiūlymas yra gana platus ir Jūs visuomet galėsite išsirinkti tinkamiausią.

 • team image
 • team image
 • team image

Šis restoranas turi dvi sales, skirtas Jūsų privatiems pobūviams, vakarams su artimais draugais, kolegomis ar šeimos nariais. Specialiai įrengta nedidelė erdvė 6 svečiams pagrindinėje salėje suteiks jaukumo bei paslėps nuo pašalinių akių.

Pagrindinė salė – iki 30 svečių:
-Unikalus ir skliautuotas XVII a. rūsys – iki 30 svečių;
-Uždara 6 vietų erdvė;
-Šventiškai paruošti ir dekoruoti stalai su gėlėmis ir žvakėmis;
-Lietuviško folklorinio ansamblio atliekama muzika bei dainos.
Pokylių aptarnavimas

Jums svarbiai šventei norime skirti kuo daugiau dėmesio ir išsamiai aptarti kiekvieną smulkmeną. Pirmiausia kviečiame susitikti arba susisiekti su mūsų restorano administratoriumi ir virtuvės vyriausiuoju šefu. Drauge aptarsime Jūsų poreikius ir idėjas, pasiūlysime sprendimus, kad kiekvienas dalyvis šią šventę Vilniuje prisimintų kaip išskirtinę.

Organizuojant renginį galėsime Jums pasiūlyti daugybę valgiaraščių variantų – nuo vieno kąsnio užkandžių aperityvui iki deserto. Maistą galime paruošti atsižvelgdami į konkrečius alergiškų žmonių ar vegetarų poreikius. Kainos priklauso nuo pasirinktų patiekalų ir gėrimų.
Planuojate renginį?

Susisiekite